یکی از گردشگاه های طبیعی و دیدنی در اطراف  آبشار زیبای اخملد است که چندین هزار سال عمر دارد. این آبشار در ۲ کیلومتری روستایی به همین نام از توابع واقع شده و گردشگران تور  از همه شهرها برای دیدنش به می روند.

آبشاراخملد

 از دیواره های صخره ای کوهی سرازیر می شود که از بزرگ‌ترین مناطق ورزشی و تفریحی مشهد است. در سرازیر شده و انواع درختان انبوه، گیاهان زیبا و گل های صحرایی را سیراب می کند.
گردشگران  برای یک تفریح خانوادگی با دیدار از جاذبه های طبیعی و زیبایی های این منطقه خاطره‌ای فراموش نشدنی را تجربه می کنند. از پای کوه که کمی بالا می روی، اولین آبشار از مجموعه آبشارهای اخملد را با ارتفاعی ۲۳ متری می بینی.

نتیجه تصویری برای آبشار اصلی اخلمد

آبشار اصلی اخملد یک کیلومتر با این آبشار فاصله دارد. این آبشار با ارتفاع ۴۰ متری و آبی فراوان هوای منطقه را در تابستان خنک و مطبوع ساخته و بر لطافت هوای کوهستان می افزاید. اما این پایان ماجرا نیست. در تور مشهد پس از دیدن اولین آبشار به آبشار دوم و اصلی خواهید رسید که با ادامه مسیر آبشارهای سوم و چهارم از مجموعه آبشارهای اخملد را در پیش رو خواهید داشت.
اخملد متشکل از چندین آبشار کوچک و بزرگ فصلی است که این ۴ آبشار در همه فصول سال پر آب و جاری می باشند. این منطقه از پر بازدیدترین است که گرمای تابستان را دلپذیر می کند.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید میتوانید قیمت تور استانبول را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

ثبت نظر