رقص فواره با موزیک ایرانی در اوج آسمان ها:

رقص فواره دبی با موزیک ایرانی در اوج آسمان ها
مسافران  در دریاچه زیبای اعجاب آورترین آبنمای موزیکال دنیا را می بینند که به زیبایی هرچه تمام تر آب را به ارتفاع ساختمانی ۵۰ طبقه به آسمان آبی پرتاب می کند. شکوه این فواره اعجاب انگیز از تمام ساختمان های اطراف و حتی ده ها کیلومترها  دورتر دیده می شود.

نتیجه تصویری برای آبنمای موزیکال دبی

امکان بازدید از  در  فراهم شده. با رقص آب و برنامه ریزی دقیق در فواره دبی انواع موزیک بی کلام عربی، پاپ و حتی ایرانی نیز شنیده می شود که موجب نشاط خانواده ها در  می شود.

بزرگترین آبنمای موزیکال دنیا در دبی
بزرگترین آبنمای دنیا در دبی از ۵ دایره با صدها  فواره کوتاه و بلند تشکیل شده که قوس های زیادی را به نمایش می گذارند. اطراف فواره های با بیش از ۶۶۰۰ چراغ پر نور در ۲۵ رنگ زیبا تزیین شده که همراه با پرتاب آب و موسیقی، رنگ ها نیز به رقص در می آیند. تماشای این فواره در شب، خاطره ای فراموش نشدنی است.

تصویر مرتبط
در آبنمای دبی حجم آب ۸۳ هزار لیتر در هر پرتاب است که همه محیط اطراف را خنک و تازه می کند. در فضایی ۱۳ هکتاری ربات های پرتاب گر آب را تا ۱۵۰ متر به بالا پرتاب می کنند. مسافران تور دبی از دبی مال، برج خلیفه، هتل، مراکز خرید و همه خیابان های اطراف می توانند به خوبی تماشایی ترین فواره جهان  را تماشا کنند.
اعجاب انگیزترین فواره رقصان دنیا تنها یکی از اماکنی است که در خواهید دید.

تور ارمنستان به دلیل نزدیکی و هم مرزی با کشور ایران ازجمله تورهای محبوب گردشگران ایرانی می‌باشد. قیمت تور ارمنستان به دو شکل زمینی و هوایی انجام می‌شود و تور زمینی ارمنستان نیز به دلیل عبور از جاده‌های بسیار سرسبز و خوش‌منظره مورد توجه می‌باشد. قیمت تور ارمنستان در لیست زیر می‌توانید آژانس‌های ارائه‌ دهنده تور ارمنستان را مشاهده نمایید.

ثبت نظر