سرزمین موج های آبی مشهد
 و با هیچ دریاچه ای هم مرز نیست ولی یکی از کامل ترین پارک های آبی دنیا را برای مسافران تورهای تابستانی در نظر گرفته است. یک تفریح هیجان انگیز همراه با مدرن ترین امکانات را در  از دست ندهید.

بزرگترین پارک سرپوشیده خاور میانه

سرزمین موج های آبی تجربه ای دلچسب برای زائرین در و یکی از قطب‌های تفریحی کشور، در زمینی به مساحت ۸۴۶۰ مترمربع واقع شده است. بنایی به مساحت ۲۳۰۰۰ مترمربع زیر بنا در چند طبقه با تجهیزات کامل و سیستم های تصفیه و نگهداری آب در این مکان برای مسافران مشهد ساخته شده است.
سرسره سقوط آزاد (، سرسره سوپر لوپ (Super Loop)، () ، رودخانه آرام و خروشان، ، سرسره های آهسته و سرعتی، سونا و جکوزی، سرسره تاپسی برنده بهترین سرسره آبی، Twister با پیچ های مهیج، برای نشاط زائرین مشهد در نظر گرفته شده است.

تصویر مرتبط

سرزمین موج های آبی دارای ۳ فروشگاه ورزشی، مرکز فوریت های پزشکی، کافی‌شاپ و رستوران فست فود است. فست فود در یک طبقه کامل با ۱۷۰۰ متر وسعت، آماده پذیرایی از ۷۰۰ مسافر تور مشهد می باشد.
دمای آب و هوای پارک آبی با ۳ موتورخانه و ۱۴ دستگاه هواساز تأمین می شود. پاک ترین آب و هوا را در تور مشهد و سرزمین موج های آبی به همراه کلی هیجان و شادی به دست خواهید آورد. امکان سرویس دهی و استفاده برای بانوان و آقایان در شیفت های جداگانه وجود دارد.

تور ارمنستان به دلیل نزدیکی و هم مرزی با کشور ایران ازجمله تورهای محبوب گردشگران ایرانی می‌باشد. قیمت تور ارمنستان به دو شکل زمینی و هوایی انجام می‌شود و تور زمینی ارمنستان نیز به دلیل عبور از جاده‌های بسیار سرسبز و خوش‌منظره مورد توجه می‌باشد. قیمت تور ارمنستان در لیست زیر می‌توانید آژانس‌های ارائه‌ دهنده تور ارمنستان را مشاهده نمایید.

ثبت نظر