تقریباً ۱۰ سال از ساخت  Kish Dolphin Park می گذرد و در این مدت توانسته گردشگران زیادی را به خود جلب کند.  بدون بازدید از دلفیناریوم کامل نمی شود. بازی با دلفین هایی باهوش و مهربان برای تمام اعضا خانواده و کودکان بسیار مهیج و جالب است.

نقاشی دلفین ها در جزیره زیبای کیش
در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار برای تفریح و سرگرمی مسافران تور  ساخته شده که یکی از عجیب ترین جاذبه های نیز هست. این مجموعه علاوه بر پارک دلفین ها، یک بی نظیر نیز دارد .
بلیط نمایش و بازی دلفین هایی دست آموز به صورت تخفیف دار از برنامه های مفرح همه هتل های لوکس کیش است که به مسافرهان تور کیش هدیه می شود. برای رفاه حال بازدیدکنندگان یک وسیله نقلیه اتوبوس قطاری در نظر گرفته شده تا به راحتی بتوان از کل مجموعه بسیار عظیم پارک دیدن کرد.

مجموعه تفریحی پارک دلفین های جزیره کیش
مجموعه تفریحی پارک دلفین های جزیره کیش، دارای فضای سبزی با بیش از ۱۰۰ گونه مختلف گیاهی است که هر یک به جزیره آورده شده است. برای کاشت ۲۵ نوع کاکتوس و درختان لور و اکالیپتوس در جزیره سراسر مرجانی کیش نیاز به حمل خاک از شهرهای مجاور بود.
اولین دلفیناریوم کشور با بیش از ۲۰۰ پستاندار دریایی همچون شیر دریایی، گربه دریایی، گراز دریایی، پنگوئن و دلفین هایی بازیگوش، حرکاتی جالب و دیدنی را برای مسافران تور کیش به نمایش می گذارند که از جمله نقاشی سفارشی دلفین ها برای تماشاگران است.


به تازگی ۳ شیر دریایی در زاد و ولد کردند که در نوع خود بی نظیر است. برخی از این دلفین ها و حیوانات دریایی با پرواز از کشورهای دیگر به این مکان آورده شده اند و همگی تحت نظر مربیان ایرانی تعلیم دیده اند. در ، را حتماً امتحان کنید.

تنها جزیره مرجانی دنیا ، کیش ، که در ابهای خلیج فارس واقع شده است از توریستی ترین مناطق تفریحی ایران بحساب می آید. تور کیش را از دست ندهید. اگر قصد سفر به جزایر زیبای جنوب کشور را دارید میتوانید تور کیش را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

ثبت نظر