از اردیبهشت تا آبان ماه بین ماه می تا اکتبر بهترین زمان برای است.  بیشترین محبوبیت را در بین گردشگرانی دارد که به شنا، ورزش های آبی و تفریحات ساحلی علاقه مندند. در این بخش به معرفی را میپردازیم. شهر ساحلی زیبای بلک در آنتالیا Belek Antalya با هوایی محشر و شن هایی تمیز، تابستانی رویایی برای خانواده ها را در تعطیلات هدیه می دهد.

آنتالیا
، منطقه ای خوش آب و هوا در ۳۶ کیلومتر غرب آنتالیاست که گردشگران تور آنتالیا و علاقه مندان تفریحات آبی را مجذوب خود می کند. جت اسکی، غواصی، شنا، حمام آفتاب و انواع تفریحات در این منطقه فراهم شده است.
و جنگل های کاج طبیعی در منطقه، بلک را به یکی از تبدیل کرده. و بیش از ۱۰۰ گونه پرنده که در نزدیک آبشار زندگی می کنند به فاصله کمی از ساحل قرار دارد و علاقه مندان به آثار تاریخی نیز می توانند از دو در نزدیکی بلک آنتالیا دیدن کنند.

نتیجه تصویری برای بلک انتالیا

شهر ۱۰ هزار نفری بلک با مردمی مهمان نواز در فاصله ۲۰ کیلومتری قرار دارد که از دیگر و آنتالیاست که بهترین مکان تفریحی برای خانواده هاست.
پوشش گیاهی منطقه با ۵۷۴ گونه متنوع که ۲۹ گونه خاص تنها در بلک دیده می شود و انواع گیاهان گوناگون دیگر بر زیبایی بلک افزوده است. وجود درختان کاج بی شمار و پرندگان نادر جلوه خاصی به این منطقه زیبا در نزدیکی آنتالیا داده است.

روسیه پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. تور روسیه را در برنامه تفریحی خود بگنجانید. اگر قصد سفر به روسیه را دارید میتوانید تور روسیه را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

ثبت نظر