نارای جوکو

مکان های دیدنی و توریستی ژاپن که کمتر کسی اطلاع دارد

این شهر کوچک و آرام که در غرب توکیو قرار گرفته، بهترین مکان برای آشنا شدن با فضای ژاپن قرن‌ها پیش است. این شهر در گذشته محلی برای توقف مسافران در راه کیسو بوده و از این مسیر برای تجارت میان کیوتو و توکیو استفاده می‌شده است. از خانه‌های چوبی آن به خوبی مراقبت به عمل آمده و از آنجایی که در نزدیکی دره‌ی کیسو قرار گرفته مناظر خیلی زیبایی را در خود جای داده‌است.

منطقه‌ی متروپولیتن بیرونی

مکان های دیدنی و توریستی ژاپن که کمتر کسی اطلاع دارد

این کانال بزرگ زیرزمینی در سایتاما یعنی ۳۵ کیلومتری شمال توکیو قرار گرفته است. این کانال ۶ کیلومتری در فاصله‌ی ۵۰ متری سطح زمین، در قدیم برای انتقال آب و موادغذایی در فصل سرما ساخته شده‌بود. یکی از قابلیت‌های کانال، پمپاژ حجم زیادی از آب به رودخانه‌ی ادو است. برای بازدید از این مکان لازم نیست هیچ پولی پرداخت کنید اما بهتر است از یک راهنمای ژاپنی بخواهید شما را راهنمایی کند.

یاکوشیما

مکان های دیدنی و توریستی ژاپن که کمتر کسی اطلاع دارد

جنگل‌های بارانی در جزیره‌ی یاکوشیما قرار گرفته‌اند که در جنوب شرقی ژاپن واقع شده است. این جنگل خانه‌ای برای گونه‌های متنوعی از موجودات زنده است و ۱۹۰۰ گونه گیاه، ۱۵۰ گونه پرنده و ۱۶ گونه پستاندار را در خود جای داده است. جنگل‌های بارانی ژاپن در فهرست میراث یونسکو ثبت شده‌اند. با وارد شدن به این جنگل تصور می‌کنید که به قصه‌های پریان وارد شده‌اید.

ثبت نظر