سوشی

مکان های دیدنی و توریستی ژاپن که کمتر کسی اطلاع دارد

به جای رفتن به رستوران‌های توریستی نزدیک به بازار ماهی، می‌توانید از رستوران‌های سرپایی سوشی غذا بخرید. این رستوران‌ها به شما جایی برای نشستن نمی‌دهند اما ماهی‌های با کیفیت به قیمتی مناسب عرضه می‌کنند. می‌توانید یک بشقاب از غذای مورد علاقه‌تان را انتخاب و خریداری کنید و بعد هر جا که دوست دارید، آن را بنوشید.

تاکاراگاوا اونسن اسنکاکو

مکان های دیدنی و توریستی ژاپن که کمتر کسی اطلاع دارد

ژاپن به نام اونسن‌هایش (حمام) معروف شده است. اونسن‌ حمامی عمومی است که در فضاهای دیدنی قرار دارد. حمام در هوای باز یا روتن بورو هم مشابه به حمام‌های معمولی است با این تفاوت که معمولاً در یک هتل سنتی ژاپن قرار می‌گیرد. تاکاراگاوا اونسن اسنکاکو جایی زیبا و لوکس است که در مرکز طبیعت واقع شده است.

برای وارد شدن به این حمام‌ها قواعدی وجود دارد. بعنوان مثال همه باید کاملا دوش بگیرند و بعد به اونسن وارد شوند. وقت گذرانی در این فضاها روش خیلی خوبی برای آشنا شدن با فرهنگ ژاپنی‌ها است.

تراس برنج

مکان های دیدنی و توریستی ژاپن که کمتر کسی اطلاع دارد

تراس برنج در خیلی از کشور‌های جنوب شرقی آسیا مثل ویتنام و ژاپن دیده می‌شود. سفری کوتاه به مناطق بیرون از شهر، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در چنین محیطی می‌تواند تجربه‌ی خیلی خوبی برای مسافران باشد.

این تراس‌ها در ماه‌های خاصی از سال صحنه‌های نفس‌گیری خلق می‌کنند. در پاییز این برنج‌ها رسیده هستند و به رنگ زرد و طلایی دیده می‌شوند. تابستان فصل رویش دوباره‌ی برنج است و مناظر به رنگ سبز تازه‌ای در می‌آیند. باریدن برف در زمستان تمام تراس‌های برنج را از برف می‌پوشاند و در بهار این تراس‌ها پر از آب می‌شوند.

ثبت نظر