تفریحات ساحلی ارزان و هتل های لاکچری در :

موجب شده تا در دنیا ساحل بلک به ساحل گلف بازها شناخته شود. این منطقه علاوه بر گردشگران ، گلف بازهای اروپایی را نیز به خود جلب می کند. ۱۰ زمین گلف در سرتاسر منطقه با استانداردهای جهانی ساخته شده که به همراه ۵۰ زمین فوتبال و ۲۰۰ زمین تنیس، همیشه مملو از گردشگران علاقه مند است.

هتل های لاکچری
، هیجانی است که به همراه همه اعضا خانواده درساحل ۱۶ کیلومتری بلک می توانید تجربه می کنید. ، آرامشی وصف ناپذیر به همراه دارد.
و قایق سواری بر روی رودخانه خروشان کاپروسی در بخش های جنگلی بلک تجربه ای به یاد ماندنی است که در طول مسیر حیوانات اهلی و وحشی را نیز می توانید ببینید.
آب های شفابخش، حمام های ترکی و اسپا در هتل های ۵ ستاره منتظر گردشگران است. بازدید کنندگان تور آنتالیا برای رزروهتل می توانند از بین ۴۷ هتل لوکس و مجلل بلک، بهترین ها را با دید عالی به ساحل و جنگل انتخاب کنند.

تصویر مرتبط

در سرتاسر ایستگاه هایی برای اتوموبیل و دوچرخه وجود دارد که گردشگران تور آنتالیا با کرایه می توانند در طول ساحل و اطراف برای دیدن اماکن دیدنی از آن استفاده کنند.

روسیه پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. تور روسیه را در برنامه تفریحی خود بگنجانید. اگر قصد سفر به روسیه را دارید میتوانید تور روسیه را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

ثبت نظر