پارک ساحلی سیمرغ کیش

در جنوب شرقی جزیره فضایی ۱۵ هزار متر مربعی در طول ۳۰۰ متر ساحل، جایی است که سیمرغ در آن آشیان دارد.  همسایه ،  و مجموعه دلفیناریوم کیش، مکانی برای تفریحات تابستانی است.
 پارکی است با ساحل ماسه ایی که بین جاده دوچرخه سواری و جاده معروف جهان احداث شده جایی است متفاوت که در آن انواع صدف ها، ستاره های دریایی و گوش ماهی هایی زیبا و بی نظیر را می توان به وفور دید. استفاده از این صدف ها در تهیه لوازم تزئینی کاربرد فراوانی دارد.
پارک ساحلی سیمرغ کیش از زیباترین ساحل های دنیاست که با ماسه های مرجانی پوشیده شده. این ماسه ها در ساعات مختلف روز، جلوه های زیبایی را نشان می دهند که هر بیننده ای را خیره می کند.

در  زمین های ورزشی برای بدمینتون، پینگ پونگ، پیست اسکی، دوچرخه سواری، و مسیرهای زیبای پیاده روی وجود دارد که بسیار مورد توجه است زمین بازی کودکان و پارک مخصوص با وسایل بازی ابتکاری در فضایی سبز در طول پارک احداث شده است.
 برای تعطیلات جاذبه های زیادی دارد که گردشگران را به خود جلب می کند. اماکن تفریحی، سواحل متنوع و اعجاب انگیز کیش، بازار های محلی و حراج های تابستانی، رستوران ها و هتل های لوکس و امنیت و رفاه خانواده ها چیزی است که مسافران را در شیفته خود می کند.

تنها جزیره مرجانی دنیا ، کیش ، که در ابهای خلیج فارس واقع شده است از توریستی ترین مناطق تفریحی ایران بحساب می آید. تور کیش را از دست ندهید. اگر قصد سفر به جزایر زیبای جنوب کشور را دارید میتوانید تور کیش را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

ثبت نظر