نتیجه تصویری برای کاریز کیش
یکی ازاعجاب آور ترین جاذبه های  قناتی ۲۵۰۰ ساله است که زمانی تنها منبع آب شرب و آب کشاورزی جزیره محسوب می شد. این با شیبی ملایم آب شیرین را به سراسر جزیره هدایت می کرده و بومی ها به آن می گویند. آب های حاصل از بارندگی که در دیواره های مرجانی رسوخ کرده و به طور طبیعی تصفیه می شود در عمق ۱۶ متری زیر زمین جمع شده و   را پر آب می کند.

کاریزکیش
اگر اهل گردشگری در مناطق مرموز و رازآلود هستید تور تابستان کیش و دیدار از شهر زیر زمینی را از دست ندهید. شهری مرجانی واقع شده در قناتی قدیمی که پر از صدف و فسیل هایی است که هر یک عمری ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیون سال دارند اینجا بهترین انتخاب برای علاقه مندان به طبیعت گردی است.

نتیجه تصویری برای کاریز کیش

دو ویژگی موجب جذابیت این اثر شده: اول وجود قناتی اعجاب آور که در یک  ساخته شده و دیگری وجود بنایی است که با مرجان های طبیعی و بقایای جانوران دریایی شکل گرفته است. این خصوصیات کاریز کیش را در تمام دنیا بی نظیر و خاص کرده است و نمونه مشابهی از آن را نمی توان یافت.

تور ارمنستان به دلیل نزدیکی و هم مرزی با کشور ایران ازجمله تورهای محبوب گردشگران ایرانی می‌باشد. قیمت تور ارمنستان به دو شکل زمینی و هوایی انجام می‌شود و تور زمینی ارمنستان نیز به دلیل عبور از جاده‌های بسیار سرسبز و خوش‌منظره مورد توجه می‌باشد. قیمت تور ارمنستان در لیست زیر می‌توانید آژانس‌های ارائه‌ دهنده تور ارمنستان را مشاهده نمایید.

ثبت نظر